قابلیت Surprise Me در کنسول XBOX ONE

قابلیت Surprise Me در کنسول XBOX ONE در دسترس قرار گرفت

حتما برای شما هم پیش آمده است که به سراغ کنسول خود بروید ولی ندانید که می‌خواهید چه بازی را تجربه کنید، اکس‌باکس به فکر شما بوده و راه حلی را پیش پای شما قرار داده که آن قابلیت Surprise Me در کنسول XBOX ONE است.

بدون شک، هر کسی که مدت زیادی را به تجربه‌ی بازی‌های ویدئویی اختصاص دهد، با مشکل انتخاب بازی روبرو می‌شود. اشتباه نکنید! منظور ما آن نیست که هیچ بازی ندارید که به سراغ آن بروید؛ بلکه فضای کنسول شما پر از بازی‌های مختلف بوده و کمد بازی‌هایتان نیز لب به لب پر شده، تنها مشکل موجود در انتخاب بازی است! نمی‌دانید که می‌خواهید به سراغ کدام بازی بروید.

کمی با خود فکر می‌کنید، بازی‌ها را در ذهن خود مرور می‌کنید، لحظات جالب هر یک از عناوین مورد علاقه‌تان را به یاد می‌آورید، ولی دوباره در انتخاب بازی شک دارید. از طرفی با خود می‌گویید که به سراغ فلان بازی بروم، ولی ناگهان به ذهنتان می‌آید که این بازی را ۶ بار تمام کرده‌اید و هیچ جذابیتی برای شما ندارد. دیگر بازی‌هایتان را نگاه می‌کنید و برای هر کدام یک دلیل می‌آورید که آن را از لیست خود خط بزنید. این بلاتکلیفی آنقدر ادامه پیدا می‌کند که اگر شما قصد دارید تا ۲ ساعت صرف بازی کنید، ۱ ساعت از آن تنها به انتخاب بازی اختصاص می‌یابد.

ولی اکنون، اکس‌باکس این مشکل را با حرکتی جالب حل کرده است. شاید اصلا موضوع مهمی نباشد، ولی جالب است که بدانید در کنسول اکس‌باکس، یک دکمه‌ی جدید اضافه شده است به نام Surprise Me. این دکمه به کلی قسمت Library کنسول شما را جست و جو کرده و یکی از بازی‌هایی که دارید را به شما پیشنهاد می‌دهد. توجه کنید، فقط پیشنهاد می‌دهد و بازی مذکور را اجرا نمی‌کند. بدین وسیله شما دیگر نیاز ندارید تا زمان زیادی را به صرف پیدا کردن و تصمیم‌گیری برای انتخاب یک بازی کنید.

هرچند که شاید این قابلیت Surprise Me در کنسول XBOX ONE به نظر بسیاری از بازی‌بازان جالب و کاربردی نباشد، ولی حتما روزی به آن نیازمند خواهید شد و آن زمان است که با استفاده از این دکمه، یک بازی شانسی را باز می‌کنید و با لبخند و رضایت، بدون اتلاف وقت به تجربه‌ی آن مشغول می‌شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *